„Literatūrinė diskoteka” Juknaičiuose su Sigučiu Jačėnu

s. janas su juknaii vaikais2013 m. lapkričio 13 d., Ieva Kaktaitė

Spalio paskutinį penktadienį Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Juknaičių filiale vykdant projektą „Iš miesto į kaimą: keliaujantys sociokultūriniai turai” surengtas ilgai lauktas susitikimas su aktoriumi, režisieriumi bei vienu iš „Keistuolių teatro” įkūrėjų – Sigučiu Jačėnu. Visą dieną tiek juknaitiškiai vaikai, tiek suaugę turėjo puikią galimybę iš arčiau susipažinti su bene žymiausiu Klaipėdos aktoriumi.

Pirmiausia svečias pakvietė mažuosius Juknaičių gyventojus į teatralizuotus kūrybinius-muzikinius užsiėmimus „Pasakos su karūnomis”. Renginio metu vaikai iš spalvoto popieriaus darėsi karūnas ir kartu su S. Jačėnu vaidino Džanio Rodario pasakas. Mažieji kartu su aktoriumi džiaugsmingai ir drąsiai žaidė, šoko bei dainavo. Patirtais įspūdžiais jie dar ilgai dalijosi ne tik savo draugų rate, bet ir vėliau užsukę į biblioteką, su skaitytojais.
Antroje dienos pusėje vyresni vaikai buvo pakviesti sudalyvauti „Literatūrinėje diskotekoje”. Jos metu S. Jačėnas pristatė kolekcijos „Lietuvos aktorių balsai” albumų autorius bei atlikėjus, taip pat aptarė albumų atsiradimo priežastis. Popietės metu skambėjo kerintys šių albumų fragmentai, o aktorius klausytojus pamalonino savo nuostabiai atliekama daina.
Renginio pabaigoje svečias pateikė keletą klausimų, susijusių su renginio metu klausyta muzika. Žinoma, teisingai atsakiusieji gavo prizų – kompaktinių plokštelių „Lietuvos aktorių balsai”. Pakylėti geros nuotaikos ir kupini neišdildomų įspūdžių, susitikimo dalyviai atsisveikino su S. Jačėnu. Juknaičių gyventojai, dėkodami jam už šiltą ir kūrybingą popietę, palinkėjo sėkmingo darbo rengiant tolimesnius kolekcijos albumus ir pažadėjo laukti sugrįžtant.

{gallery}documents/fotogalerija/2013_11_13_sigutis{/gallery}

 

Spausdinti
Facebook komentarai