Skaitmeninio raštingumo mokymų savaitė Katyčių bibliotekoje

sam 04422013 m. lapkričio 18 d., Marina Lodusova

Lapkričio 12 – 15 d. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Katyčių filiale vyko mokymai gyventojams pagal projektą „Gyventojų skaitmeninio raštingumo mokymų bibliotekose stiprinimas”. Kompiuterinio raštingumo mokymai, skirti kiekvienam žmogui, norinčiam išmokti naudotis kompiuteriu, patobulinti įgūdžius, dirbant su skirtingomis programomis bei gauti atsakymus į visus iškilusius klausimus.

Lapkričio 14 d. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Katyčių filiale įvyko susitikimas su Klaipėdos teritorinės darbo biržos Šilutės skyriaus vyr. specialiste Dane Mongirdiene ir vyr. specialistu Vingirdu Pielikiu.
Svečiai supažindino klausytojus su darbo rinkos situacija Lietuvoje, mūsų rajone ir Katyčiuose. Supažindino su maža, ribota, didesne specialistų bei darbininkų paklausa, darbo biržos teikiamomis paslaugomis ir darbo paieškos būdais.
Specialistai kalbėjo apie tai, kad darbo birža padeda orientuotis darbo rinkoje, nukreipia žmones į amatų ar specialybės mokymo kursus. Baigus mokymosi kursą, atsiveria tikrai palankios galimybės ieškoti darbo ir įsidarbinti.
Tarpusavio bendravimo metu susirinkusiems katytiškiams buvo atsakyta į jų pateiktus klausimus.
Susitikimo pabaigoje Šilutės darbo biržos vyr. specialistams padėkojome už išsamią ir prasmingą informaciją.
Lapkričio 16 d. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Katyčių filiale pagal projektą „Elektroninių paslaugų vadybininkai – kompetentingi bibliotekininkai”, vyko elektroninės knygų skaityklės „Amazon Kindle” pristatymas bibliotekos jauniesiems lankytojams. Tai nauja bibliotekos teikiama elektronine paslauga – skaitytojai turės galimybę skaityti elektronines knygas knygų skaitykle. Jaunieji lankytojai buvo supažindinti su elektroninių knygų skaityklių privalumais ir trūkumais. Susipažino su skaityklės valdymu, papildomomis programomis. Patys išmėgino elektroninę skaityklę: skaitė, vartė puslapius, didino šriftą, ieškojo norimos knygos.

{gallery}documents/fotogalerija/2013_11_18_katyciai{/gallery}

Spausdinti
Facebook komentarai