Šyliškiai mokėsi naudotis elektroninėmis skaityklėmis

sam 47102013 m. gruodžio 12 d., Vida Mišeikienė

Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Šylių filiale, vykdant projektą „Elektroninių paslaugų vadybininkai – kompetentingi bibliotekininkai”, vyko elektroninės knygų skaityklės pristatymas.
Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Šylių skyriaus moksleiviams ir suaugusiems buvo pristatyta „Amazon Kindle” elektroninė knygų skaityklė. Susirinkusieji buvo supažindinti su elektroninių skaityklių privalumais ir trūkumais, papasakota, kad elektroninėje skaityklėje telpa apie 4 400 knygų.

Dar vienas jos privalumas tas, jog ja patogu naudotis esant tiek namie, tiek kelionėje. Elektroninės skaityklės, priešingai nei knygos, yra kur kas ekologiškesnės, nes nenaudojamas popierius, kuris, kaip žinia, gaminamas iš medienos. Tokiu būdu išsaugoma daugiau miško.
Mažiesiems pasakas mielai skaitė mokytoja Aldona Jonikaitienė. Gaila, kad į elektroninės skaityklės pristatymą susirinko gana mažai naujovėmis besidominčių suaugusiųjų, bet ateityje, reikia manyti, jų bus daugiau.
Pristatymo metu taip pat mokytasi internetinės prekybos, elektroninio bendravimo, kalbėta apie populiariausius socialinius tinklus ir periodinius leidinius internete, aptartos sistemos „Microsoft Office” programos.

 sam 4705

 

 

 

 

 

Spausdinti
Facebook komentarai