Kūčių vakarą tylų…

p10103612013 m. gruodžio 19 d.

Vėl baigiasi metai. Šviesos laikas trumpėja, rudens spalvų paletė jau praeityje. Niūrių dienų apsupti mes ieškome šilumos ir jaukumo.
Adventas – tai vilties, tikėjimo, susikaupimo, stebuklų laukimo metas. Artėjančių šventų Kalėdų ypač nekantriai laukia vaikai. Norėdamos įprasminti šį laikotarpį gruodžio 17 d. Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Miesto filialo bibliotekininkės į advento popietę pakvietė Šilutės Žibų pradinės mokyklos trečiokus kartu su mokytoja Rita Kriščiūniene.

Popietei jaukumo suteikė ir šventinę nuotaiką skleidė vaikų atliekama kalėdinė muzika, visų kartu giedamos advento giesmės, deklamuojamos šiam laikotarpiui tinkamos eilės. Moksleiviai parodė spektaklį „ Kiškio trobelė”.
Renginio dalyviai pasidalino mintimis apie paslaptingo meto reikšmę jų gyvenime. Bibliotekininkė pasidžiaugė gražia bibliotekos ir mokyklos bendradarbiavimo tąsa. Ji padėkojo mokytojai Ritai Kriščiūnienei už mokinių kūrybiškumo ugdymą ir skleidžiamą gėrį, už geranorišką dalyvavimą bibliotekos organizuojamuose renginiuose, praturtinant juos parengtomis programomis.
Vaikai vaišinosi kūčiukais, gurkšnojo kvapnią žolelių arbatą. Tai buvo prasmingas pasibuvimas, suteikęs nuostabios švenčių laukimo nuotaikos.

p1010338

p1010355

Spausdinti
Facebook komentarai