Besidomintys verslu susitiko bibliotekoje prie kavos puodelio

img 021212014 m. vasario 21 d., Daiva Jucikaitė

Šilutiškiai, besidomintys savo verslo idėjomis, ketvirtadienį rinkosi į Šilutės Fridricho Bajoraičio viešąją biblioteką, kur turėjo galimybę pabendrauti su klaipėdiete verslininke, buvusia Vadybos ir demokratijos mokyklos (VDM) lektore Regina Jundule. Ji pristatė savo pirmąją knygą „Verslas prie kavos puodelio”.

Susitikimo metu Regina Jundulė, pirmą kartą skaitytojams pristatydama savo knygą, kalbėjo, kad šios jos išleidimas – tai viena iš gyvenimo svajonių, išsipildžiusi po penkiolikos metų. Būtent tiek metų reikėjo šiai idėjai ir svajonei subręsti bei realizuoti. Šią idėją subrandinti ir paversti knyga padėjo jos vyras – bendražygis, partneris, padėjėjas ir rėmėjas gyvenime bei versle Gintaras Jundulas, buvęs Klaipėdos universiteto kūno kultūros dėstytojas. Šiuo metu jie abu – verslininkai, sėkmingai plėtojantys verslą švedų tinklinio marketingo kompanijoje. Jų motyvacinės paskaitos ir mokymai padeda žmonėms pradėti ir plėtoti nuosavą verslą.
Atėję į susitikimą su knygos „Verslas prie kavos puodelio” autore, nuosavo verslo idėja užsidegusia prieš 25 metus, šilutiškiai susidomėję klausėsi verslininkės praktikės Reginos Jundulės minčių apie verslo filosofiją ir psichologiją, verslo kūrimo ypatumus ir pozityvaus mąstymo svarbą.
Anot jos, svarbiausią sprendimą priima pats žmogus. Jausmas, mintis, įsitikinimas, kad tu gali tai padaryti, lemia tai, jog po kelerių metų pamatai to triūso ir noro rezultatus. Didžiausia klaida gyvenime – neįgyvendinti savo svajonių ir idėjų.
Autorė renginio metu mielai dalijosi savo sukaupta verslo patirtimi, kurią sudėjo į knygą „Verslas prie kavos puodelio”. Tai lyg praktinis vadovas keliaujant po verslo pasaulį, padedantis geriau jį pažinti. Ši knyga parašyta taip, kad pačiai autorei ir kitiems būtų miela ir įdomu ją skaityti.
Knyga skirta visiems, kurie kada nors svajojo turėti savo verslą, bet neturėjo tam pinigų ir drąsos, kurie nori turėti daugiau laisvo laiko, daugiau pinigų, daugiau draugų, kurie nori padėti kitiems, kurie jau užsiima verslu, taip pat mamoms, auginančioms vaikelius namuose ir norinčioms prisidėti prie šeimos biudžeto, pensininkams, kuriems dar ne sutema ir kurie nori įdomiai gyventi, studentams, kurie visko nori. Šis leidinys taip pat padės greičiau pasiekti užsibrėžtų tikslų ir sutaupyti savo laiką. Tai pasakojimas apie verslą be jokios rizikos.

Spausdinti
Facebook komentarai