Dainuojamosios poezijos vakaras Vainute

pic 11832014 m. balandžio 9 d., Bronė Paldauskienė

Į Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vainuto filialą pavasarišką nuotaiką atvežė dainuojamosios poezijos vakaro dalyviai: poetas Marijus Budraitis, bardai Žydrė Adomaitienė ir Adas Nausėda. Biblioteka tapo poezijos ir muzikos oaze, kurioje skleidėsi atviri, nuoširdūs žodžiai, skambūs gitaros akordai, jautrūs balsų virpesiai.

Vakarą vedė ir savo poeziją pristatė šilutiškis Marijus Budraitis. Jo tekstais parašytas dainas dainuoja plačiai žinomi Lietuvos atlikėjai ir grupės. Poetas įtaigiai pasakojo apie naujausią kūrybą ir skaitė eilėraščius iš būsimos knygos.
Dainų autorė ir atlikėja Žydrė Adomaitienė supažindino su viena iš įvykdytų svajonių – tai jos sukurtų dainų kompaktinė plokštelė „Tu negirdėjai”. Žydrė patikino, kad jos kūryboje slypi ne tik filosofiniai gyvenimo apmąstymai, prasiveržiantys eilėmis ir melodijomis, bet ir gamta, meilė, linksma vaikystė.
Adas Nausėda yra sukūręs daug autorinių dainų, kurios atliekamos atvirai, nuoširdžiai, jautriai. Susirinkusieji turėjo galimybę pasiklausyti jo sukurtų jausmingų melodijų Marijaus Budraičio bei kitų autorių eilėms.
Kai poezijos posmus vėl ir vėl keitė dainos, gitarų akordai, svečiai paragino susirinkusiuosius pritarti. Šiltas bendravimas, gera nuotaika, susikaupimas ir lyriškumas pasiekė slapčiausias klausytojų širdies kerteles. Ta maloni patirtis praturtino ir nudžiugino. Tokį nuskaidrintą jausmą dar ilgai norisi nešiotis su savimi.
Vakaro svečiams gausaus kūrybos derliaus linkėjo ir nuoširdžius padėkos žodžius tarė Vainuto gimnazijos direktorius A. Jonikas, Vainuto parapijos klebonas D. Židackas, Vainuto seniūnas V. Mockus, bibliotekininkė B. Paldauskienė.

{gallery}documents/fotogalerija/2014_04_09{/gallery}

Spausdinti
Facebook komentarai