F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektui – finansavimas

europos diena2014 m. balandžio 9 d., Informacijos skyrius

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje skyrė 4 000 litų F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektui „Kelią kuriame eidami drauge su Europa” (vadovė – Informacijos skyriaus vedėja Laima Dumšienė), skirtam Lietuvos narystės Europos Sąjungoje dešimtmečiui paminėti.

F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje bus pristatoma paroda „Aš, Šilutė ir Europa 2004-2014″, Šilutės miesto, Grabupių ir Traksėdžių filialuose – fotografijų paroda „Kroatija – kelyje į narystę ES”, parodos „Europos šalių lėlės” ir „Knygos skirtukai su ES atributika”.
Gegužės 8 d. vyks raiškaus skaitymo festivalis „I’m a reciter” (Aš – skaitovas). Gegužės 9 d. – Europos dieną – bibliotekos Vasaros kiemelyje vyks spektakliukai vaikai ir jaunimas galės stebėti spektakliukus „Boružė Liputė”, „ES jūrų arkliukai”, „Laimingasis princas”. Vaikams bus puiki proga pažaisti žaidimus „ES šalių draugystės labirinte”, sudalyvauti viktorinoje ir laimėti prizų.
Į pavakarę šilutiškius pakviesime į nuotaikingą vakarėlį „Mano alavinės arba rožinės vestuvės” su muzikine programa „Pasakyk mergele, ar tu mano būsi…”, kur susipažinsite su ES šalių santuokų kultūriniais ypatumais, galėsite kartu padainuoti ir linksmai paminėti Lietuvos narystės Europos Sąjungoje dešimtmetį.
Laukite Europos dienos šventės.

Spausdinti
Facebook komentarai