Padėka knygos bičiuliams

is spektaklio2014 m. gegužės 13 d., Dalytė Insodienė

Gegužės 7, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Žemaičių Naumiesčio filialas pradinių klasių mokinius ir mažuosius darželio ugdytinius pakvietė pasižiūrėti spektakliuko pagal Vytautės Žilinskaitės knygą „Paskutinė lapė” ir apdovanoti 2013 m. mažuosius knygos bičiulius. Šiemet 2013 metų knygos bičiuliais biblioteka išrinko iš kiekvienos klasės po vieną. Jais tapo Nojus Dyglys, Lukas Girskis, Augustė Žvirblytė, Kornelija Gedvilaitė ir Greta Klašiūtė.

Spektakliuko premjerą pagal Vytautės Žilinskaitės knygą „Paskutinė lapė” parodė Žemaičių Naumiesčio gimnazijos teatro raiškos būrelio, kuriam vadovauja Sonata Vilčiauskienė, moksleiviai. Tai nuotaikinga istorija, skirta ir mažiems, ir dideliems žiūrovams, apie gudruolę lapę, kuri sugeba „keisti savo kailį”, pagal situacijas, kad išsaugotų išskirtines gyvenimo sąlygas miške.

Kupinas nuotykių spektaklis, dinamiška ir emocionali aktorių vaidyba prikaustė žiūrovų dėmesį ir sukėlė daug įspūdžių ir apmąstymų. Įdomus pasakos siužetas, paslėptos mintys leido įsijungti vaiko fantazijai, o suaugusiam pagauti ironiją, atrasti save, smagiai pasijuokti. Aptariant spektaklį su žiūrovais, prieita išvados, kad gudraujant ir apgaudinėjant kitus, vis tiek kada nors prieisi liepto galą.

is spektaklio1

is spektaklio2

is spektaklio3

is spektaklio5

Spausdinti
Facebook komentarai