Gardamo bibliotekoje viešėjo pirmokėliai

Pirmokai Gardamo bibliotekoje2014 m. rugsėjo 24 d., Diana Formanikaitė

Rugsėjo 23-osios rytmetinis vaikų šurmulys užpildė F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Gardamo filialo erdves. Į svečius atvyko Gardamo pagrindinės mokyklos pirmokai. Juos atlydėjo jų mokytojas Sergėjus Nikanovas.

Šiemet jų mažiau nei pernai, tik šeši mokinukai, bet jie pilni įspūdžių ir ryžto, pasiruošę žengti mokslo keliu. Mažieji susipažino su biblioteka, bibliotekininkė Diana Formanikaitė papasakojo jiems apie naujas knygutes, organizuojamas parodas bei renginius. Parodyta, kur yra suaugusiųjų bei vaikų literatūra, kiti dokumentai. Vaikai sužinojo, kad iš knygelių galima daug išmokti, ką reikia daryti, kad knygos „nesirgtų” ir ilgai gyventų. Taip pat vaikučiai buvo supažindinti su bibliotekos taisyklėmis, darbo laiku, su tuo, ką bibliotekoje dar galima veikti ir ko ne.

Vėliau vaikai pakviesti pasivaišinti arbata ir saldumynais. Kol vaikai vaišinosi bibliotekininkė skaitė pasaką apie katiną, kuris gyveno bibliotekoje. Pasivaišinę mažieji išsirinko po vieną knygutę skaityti namuose, prieš tai pasirašę pirmokų knygoje pasižadėjimus ją saugoti. Mažieji knygos bičiuliai, tapę naujaisiais skaitytojais, džiaugėsi įsigytais skaitytojo pažymėjimais ir bibliotekininkės dovanėlėmis. Štai taip linksmai pirmokėliai pradėjo draugystę su biblioteka.

Pirmokai Gardamo bibliotekoje

Pirmokai Gardamo bibliotekoje

Spausdinti
Facebook komentarai