Racionalaus elektros vartojimo diena bibliotekoje

Racionalaus vartojimo diena bibliotekoje2014 m. rugsėjo 27 d., Liuda Nausėdienė

Rugsėjo 25 d. AB LESTO Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje šilutiškiams surengė Racionalaus elektros vartojimo dieną. Bibliotekos konferencijų salėje vos tilpo susirinkusieji: sugužėjo ne tik miesto bendruomenės nariai , bet ir svečiai iš kitų rajono vietovių.

Apie tai, kaip tausoti elektros energiją ir mažiau už ją mokėti, kaip naudotis AB LESTO savitarnos svetaine www.manoelektra.lt. susirinkusiems įdomiai pasakojo ir su interaktyvia medžiaga supažindino Klaipėdos klientų aptarnavimo grupės vyr. vadybininkė Vitalija Šiaulytė ir Šilutės klientų aptarnavimo centro inžinierius Ričardas Murauskas. Renginiui baigiantis buvo atsakyta į iškilusius klausimus. Besiskirstant visi gavo dovanų – „Atsakingo elektros vartotojo žinyną” ir energijos tausojimo „Receptų knygelę”.

Tuo pačiu metu kitame bibliotekos aukšte mažieji renginio dalyviai susitiko su Elektromagija.lt personažais, atvykusiais iš Vilniaus, ir sužinojo, kaip saugiai elgtis su elektra. Jų laukė žaidimai, pramogos, prizai ir siurprizai. Netrūko juoko ir linksmybių atliekant Žybsiukės testą. Už teisingus atsakymus vaikai apdovanoti pamokų tvarkaraščiais. Iššifravusieji LESTO pavadinimą, gavo ženkliukus. Tiems, kas žinojo kaip taupyti elektros energiją, buvo įteikti atšvaitai su Elektromagijos logotipu. O Erikui, teisingai atsakiusiam į klausimą apie elektromobilius, atiteko marškinėliai.
 

Svarbiausia, kad vaikai įgijo nemažai žinių apie elektros vartojimą ir visi kartu smagiai praleido laiką.

lesto 2

Spausdinti
Facebook komentarai