Šylių bibliotekoje savo kūrybą pristatė Audrius Šikšnius

A. Šikšniaus knygos pristatymas Šyliuose2014 m. rugsėjo 27 d., Vida Mišeikienė

Trečiadienio popietę Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Šylių filiale skaitytojams pristatyta Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjungos nario, Fridricho Bajoraičio literatūrinės premijos laureato Audriaus Šikšniaus septintoji knyga „Motinų valanda”. Kartu su autoriumi į renginį atvyko nuolatinis jo kūrybos mecenatas Arvydas Jakas ir Šilutės kamerinio dramos teatro aktorius Vygantas Paldauskas.

Autorius mini, kad naujoje knygoje ,,Motinų valanda” pagrindinė mintis ir jungtis – Motina : rymanti prie lango, dirbanti, braukianti ašarą prijuoste…

Ištraukas iš naujausios knygos skaitė autorius. O aktorius V. Paldauskas, skaitęs ištrauką iš novelės „Gegužiukas”, sakė, kad jį sužavėjo gyvi dialogai.

Novelė jaudina kiekvieną, juolab, kad joje papasakota istorija, paremta tikrais faktais, nukelia į XX amžiaus vidurio Šilutę ir pasakoja apie neįgalią vokiečių kilmės mergaitę, šaltą Kūčių rytą paliktą likimo valiai Šilutės turgaus aikštėje.

A. Šikšnius pasakoja, kad su „Gegužiuko” heroje Valike jam teko gyventi kaimynystėje viename Šilutės miesto bendrabutyje. Kai išgirdo Valikės graudžią gyvenimo istoriją, nė pats nemanė, kad ji kada suguls į novelę. „Gegužiuką” skaičiusieji atpažįsta Valikę, kadaise dirbusią Šilutės ligoninėje.

Baigiant pokalbį A. Šikšnius prasitarė, kad jau rengiama nauja jo kūrybos knyga.

A. Šikšniaus knygos pristatymas Šyliuose A. Šikšniaus knygos pristatymas ŠyliuoseA. Šikšniaus knygos pristatymas Šyliuose

Spausdinti
Facebook komentarai