Būkime vieni kitiems atlaidesni

Advento popietė Bikavėnuose2014 m. gruodžio 11 d., Daiva Puidokienė

Pirmą advento savaitę Vainuto gimnazijos Bikavėnų skyriuje susirinko tie, kas norėjo pasidalinti malda, geru žodžiu, gerais darbais.
Popietė prie advento vainiko ir degančių žvakučių prasidėjo giesme „Tyli naktis”. Čia dainavo ir tėveliai, ir mokiniai. O dainoms ir giesmėms pianinu pritarė G. Dirgėlienė.

Nuskambėjus kalėdinei giesmei Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Bikavėnų filialo bibliotekininkė, organizavusi šį renginį, perskaitė rašytojo Akselio Miuntės žodžius, skatinančius susimąstyti apie gyvenimo vertybes. Šiuo ypatingu metų laikotarpiu, kai į širdis skverbiasi laukimo ir ramybės dvasia, ne kartą pagalvojame apie tai, kad žmogui reikia visai nedaug materialinių vertybių. Kur kas svarbesnis yra dvasinė ramybė ir pilnatvė.

Dalintis su kitais gerumu kviečia ir ketvirtus metus Lietuvoje vykstanti Prezidentės paskelbta akcija „Knygų Kalėdos”. Jos metu kviečiama dovanoti bibliotekoms naujų knygų. F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Bikavėnų filialui šios akcijos metu taip pat padovanota naujų knygų. Bibliotekininkė Daiva Puidokienė nuoširdžiai padėkojo Viktorijai Fedotovaitei už kalėdinę dovaną bibliotekai.

Tikybos mokytoja Danguolė Grigalienė kalbėjo apie gražias tradicijas ir papročius, atėjusius iš kartos į kartą. Ypatingas yra advento laikotarpis. Tai ir žmonių fizinio bei dvasinio apsivalymo, ramybės metas. Ketvirtos klasės mokiniai deklamavo eilėraščius apie artėjančias gražiausias metų šventes. Jiems pasiruošti padėjo mokytoja Jovita Košinskė.

Mokytoja Valentina Jasaitienė palinkėjo tėveliams ir vaikams nuoširdumo, tarpusavio supratimo, kad deganti advento žvakelė įžiebtų širdelėse gerumo, meilės ugnelę. Juk tik mylėdami vienas kitą galime kurti gerus darbus.

Advento popietėje dalyvavęs Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis taip pat linkėjo šeimoms ramybės, darnos, o vaikučiams gražių švenčių.

Advento popietė Bikavėnuose Advento popietė Bikavėnuose

Spausdinti
Facebook komentarai