Gardamo bibliotekos lankytojams pristatytos AB LESTO teikiamos paslaugos

Gardamo bibliotekos lankytojams pristatytos AB LESTO teikiamos paslaugos2015 m. vasario 4 d., Diana Formanikaitė

Lietuvos elektros skirstymo bendrovė AB LESTO, reaguodama į besikeičiančius klientų poreikius, pertvarkė klientų aptarnavimo tinklą. LESTO klientai paslaugas gali gauti ir bibliotekose specialiai įrengtose LESTO paslaugų savitarnos vietose, naudodamiesi savitarnos svetaine www.manoelektra.lt. Sėkmingai gauti norimą paslaugą svetainėje www.manoelektra.lt lankytojus moko bibliotekos darbuotojai.

Sausio 29–30 d. Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Gardamo filiale vyko gyventojų mokymai, kaip naudotis AB LESTO savitarnos svetaine. Susirinkusiems pristatytos svetainės teikiamos paslaugos, papasakota, kokias elektronines operacijas galima atlikti neišėjus iš namų. Skaitytojai taip pat sužinojo, kaip racionaliai vartoti elektros energiją, kaip saugiai ir taupiai naudotis elektros prietaisais.

Antroji mokymų diena buvo skirta vaikams. Bibliotekininkė Diana Formanikaitė ir Gardamo pagrindinės mokyklos ketvirtos klasės mokytoja Sonata Kurmienė vaikus supažindino su internetiniu puslapiu www.elektromagija.lt ir jo personažais Elektrone ir Elektromagu. Atsivertę elektros žodyną vaikai atsakinėjo į klausimus, prasidedančius raide E, pavyzdžiui, kas yra elektra, elektrikas, elektros lizdas, elektros srovė, elektronas ir panašiai. Vėliau, kai vaikai susipažino su žodynu, skirtu elektros temai, atliko Žybsiukės testą. Ji visus pakvietė pasitikrinti žinias ir išsiaiškinti, ko dar nežino. Mokiniai po tokios neįprastos pamokos liko patenkinti ir minėjo , kad šį internetinį puslapį dar tikrai aplankys.

Gardamo bibliotekos lankytojams pristatytos AB LESTO teikiamos paslaugos Gardamo bibliotekos lankytojams pristatytos AB LESTO teikiamos paslaugos

Spausdinti
Facebook komentarai