Šilutiškiai aplankė Nidos ir Klaipėdos bibliotekas

Šilutiškiai aplankė Nidos biblioteką2015 m. gegužės 21 d.

Gegužės 20 d. jaunieji bibliotekos ir jos filialų specialistai vyko susipažinti ir pasisemti naujų idėjų, minčių į Neringos savivaldybės Viktoro Miliūno viešąją biblioteką bei Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės biblioteką.

Nidos bibliotekoje darbuotoja aprodė skaityklą, knygų fondą, pasakojo kaip organizuoja renginius, mat dėl vietos stokos tenka bendradarbiauti ir didesnius renginius rengti antrame aukšte esančiame muziejuje ar kultūros centre. Ji trumpai papasakojo ir apie du filialus, įsikūrusius Preiloje ir Juodkrantėje.
Šilutiškiai aplankė Nidos ir Klaipėdos bibliotekasPasisvečiavus jaukioje bibliotekoje, aplankytas rašytojo Thomo Manno memorialinis muziejus, išbandytos jėgos kopiant į Parnidžio kopą, prie saulės laikrodžio. Iš ten atsivėrė unikalus Nidos kraštovaizdis: Kuršių marios, miškai, kopos, prieplauka bei senovę menantys Nidos namai.
Kiek vėliau vykta į Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės biblioteką, kur pasitiko bibliotekos darbuotoja Daiva Nakrošienė. Nustebino įvairių patalpų gausa, interjeras. Biblioteka puikiai pritaikyta įvairių poreikių vartotojams. Parodų galerijų gausa, savitarnos bei periodikos skaityklos sistemos – tai naujovės, kurių kitur neteko matyti. Susipažinus su biblioteka Daiva Nakrošienė papasakojo ir apie vykdomas veiklas, netradicines skaitymo skatinimo akcijas – vasaros kiemelius, Green’o mobilias bibliotekas įvairiuose miesto parkuose, pasimatymų vakarus.
Šios išvykos metu jaunieji bibliotekininkai ne tik susipažino su kitų Klaipėdos regiono bibliotekų darbu, veiklomis, darbuotojais, bet ir parsivežė naujų minčių, idėjų, kaip organizuoti savo veiklas ne ik miesto, bet ir filialų bibliotekose.

Šilutiškiai aplankė Nidos ir Klaipėdos bibliotekasŠilutiškiai aplankė Nidos ir Klaipėdos bibliotekasŠilutiškiai aplankė Klaipėdos bibliotekąŠilutiškiai aplankė Nidos ir Klaipėdos bibliotekasŠilutiškiai aplankė Nidos ir Klaipėdos bibliotekasŠilutiškiai aplankė Nidos ir Klaipėdos bibliotekasŠilutiškiai aplankė Nidos ir Klaipėdos bibliotekas

Spausdinti
Facebook komentarai