Internetinių transliacijų metu kalbėta apie išmokas už deklaruotus plotus

Katyčių bibliotekoje2015 m. gegužės 27 d., Informacijos skyrius

Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka bei jos filialai buvo pakviesti prisidėti suteikiant galimybę kaimiškose vietovėse gyvenantiems bibliotekų lankytojams lengviau rasti svarbiausią ir naudingiausią informaciją apie Nacionalinės mokėjimo agentūros administruojamą paramą ir galimybes ja pasinaudoti.

Ta proga vyko dvi tiesioginės vaizdo transliacijos. Gegužės 26 d. Nacionalinė mokėjimo agentūra, kartu su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka pakvietė į pirmąjį susitikimą-vaizdo konferenciją skirtą tik bibliotekos darbuotojams tema „Apie paramą žemės ūkiui ir kaimo plėtrai – bibliotekose”. Vaizdo konferencijos metu Nacionalinės mokėjimo agentūros direktorius Erikas Bėrontas pristatė agentūros veiklą, jos administruojamą paramą žemės ūkiui ir kaimo plėtrai, planuojamą bendradarbiavimą su šalies bibliotekomis.
Gegužės 27 d. buvo surengta vaizdo konferencija bibliotekų lankytojams tema „Žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimas 2015 m.”. Kalbėta apie šiuo metu vykstantį žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimą, kuris dabar itin aktualus Lietuvos ūkininkams. Vaizdo konferencijos metu Nacionalinės mokėjimo agentūros direktorius E. Bėrontas ir Tiesioginės paramos administravimo skyriaus vedėja Vida Timinskienė pristatė svarbiausias naujoves deklaruojantiems žemės ūkio naudmenų ir pasėlių plotus.

 

Spausdinti
Facebook komentarai