Vasara + vaikai + biblioteka = Puikus laisvalaikis

Birželio mėnesį vaikai rinkosi į edukacinį užsiėmimą ,,Spalvų vaivorykštė vaikystei"2015 m. liepos 9 d., Danutė Adomavičienė

Vasara – atostogų ir poilsio metas, kai duris užveria mokyklos, užklasinės veiklos centrai, o vaikai turi daugiau laisvo laiko. Tuomet jiems į pagalbą skuba viešosios bibliotekos. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Pašyšių filiale taip pat verda gyvenimas, čia vaikai renkasi į kūrybinius, pažintinius užsiėmimus ,,Naminuko palėpėje”.

Birželio mėnesį vaikai rinkosi į edukacinį užsiėmimą ,,Spalvų vaivorykštė vaikystei"Jau antrus metus bibliotekoje vaikams sudaromos sąlygos turiningai leisti laisvalaikį vasaros atostogų metu, jie skatinami domėtis knygomis, skaitymu, ugdomas kūrybiškumas, gebėjimai ir poreikis saviraiškai.
Birželio mėnesį vaikai rinkosi į edukacinį užsiėmimą ,,Spalvų vaivorykštė vaikystei”, kurio metu prisiminė Martyno Vainilaičio kūrybą, kūrė spalvų pasaką iš gėlių, ieškojo spalvų savo aplinkoje.
Birželio 27d. vyko fotografijos pamoka ,,Pagauk akimirką žavingą”. Vaikai susipažino su fotografijos atsiradimo istorija ir knygomis apie fotografiją, mokėsi stebėti aplinką ir užfiksuoti nuostabias akimirkas fotoaparatu. Vaišindamiesi gaiviaisiais gėrimais stovyklautojai aptarė pačių sukurtas fotografijas. Išrinktos fotografijos, kurios bus nusiųstos į ,, Naisių vasaros” organizuojamą konkursą ,,Gyvoji gamta’ 2015″.
Liepos 1–3 d. visi sugužėjo į kūrybinį užsiėmimą ,,Kuriančios rankos”. Savo darbus vaikai skyrė gimtajam kaimui ir jais papuošė Pašyšių viešąsias erdves. Darbais galėjo džiaugtis ne tik kaimo gyventojai, bet ir svečiai, apsilankę kaimelio šventėje. Stilizuotos žuvų, gandrų ir avelių skulptūros džiugins praeivių akis visą vasarą.
Tokie edukaciniai užsiėmimai vaikams vasaros atostogų metu ne tik padeda spręsti mikrorajono vaikų užimtumo problemą, bet ir skatina jaunuosius Pašyšių bendruomenės narius prasmingai leisti laisvalaikį.

Birželio mėnesį vaikai rinkosi į edukacinį užsiėmimą ,,Spalvų vaivorykštė vaikystei"

Spausdinti
Facebook komentarai