Kūrybos savaitė Inkaklių bibliotekoje

Kūrybos savaitė Inkaklių bibliotekoje2015 m. liepos 14 d., Daiva Milkerienė

Vaikų vasaros atostogoms paįvairinti, suburti juos įdomioms veikloms Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Inkaklių filiale liepos 4–10 d. surengta „Kūrybos savaitė”. Užsiėmimų metu ikimokyklinukai ir pradinių klasių vaikai dalyvavo įvairiose veiklose pagal savo pomėgius ir galimybes.

Vyresnio amžiaus dalyviai mokėsi taisyklingai rašyti laišką, kiti piešė piešinius. Pirmasis užsiėmimas vyko liepos 4 d., prieš Valstybės dieną, todėl laiške Nepažįstamajam buvo kviečiama dalyvauti šios šventės minėjime prie Inkaklių mokyklos-daugiafunkcio centro sugiedant Lietuvos himną kartu su visais susirinkusiais. Parašyti laiškai buvo sudėti į balionus, o šie paleisti į dangų, tikintis, kad laiškai pasieks adresatą.
Kito užsiėmimo metu, kuris vadinosi „Rekomenduoju paskaityti”, vaikai pristatė pamėgtas knygeles, skaitė ištraukas iš knygų. Vėliau dalintasi mintimis apie knygų skaitymo naudą, pomėgius. Renginio pabaigoje buvo sukurtas „Minčių medis” – tai pačių vaikų mintys apie skaitymą.
Paskutinis užsiėmimas „Dainelę dainavau, galvelę puošiau” buvo skirtas Lietuvos etnografinių regionų metams paminėti. Jo metu buvo klausomasi vaikams skirtų lietuvių liaudies dainelių, jų mokomasi. Kartu dainuodami vaikai pynė žolynų vainikėlius.
Užsiėmimai sulaukė nemažai vaikų dėmesio, ne jiems buvo naudinga sužinoti ir išmokti naujų dalykų.

Kūrybos savaitė Inkaklių bibliotekojeKūrybos savaitė Inkaklių bibliotekojeKūrybos savaitė Inkaklių bibliotekojeKūrybos savaitė Inkaklių bibliotekojeKūrybos savaitė Inkaklių bibliotekojeKūrybos savaitė Inkaklių bibliotekoje

 

Spausdinti
Facebook komentarai