Jaunimo naktis Kintuose

kintai 7Š. m. spalio 9-10 dienos naktį  jau antrą kartą Kintų daugiafunkciame centre buvo organizuojama “Jaunimo naktis”. Renginio tikslas – diskusinis ir patyriminis bendravimas, patirties pasidalijimas, naujų veiklų išbandymas, užmegztų ryšių tarp įvairių vietovių jaunimo, stiprinimas.

Renginys organizuotas vykdant projektus: asociacijos ,,Kintų bendruomenė”  projektą  “5 žingsniai patyrimo link”,  finansuojamą  Lietuvos mokinių neformalaus švietimo centro (projekto vadovė Ingrida Ežerskienė)  ir  projektą “Sužinok! Daryk! Tobulėk!”, finansuojamą Šilutės rajono savivaldybės (projekto vadovas Laimondas Taroza). Projektų partneriai – Šilutės Bajoraičio bibliotekos Kintų filialas ir viena iš organizatorių, vyr. bibliotekininkė Vaida Nausėdaitė.

Į  nakties renginį buvo pakviestas jaunimas iš Šilalės, Pagėgių sav., Nidos, Palangos, Šilutės rajonų. Vis dėlto svečių sulaukta tik iš Šilutės r. mokyklų. Reginyje dalyvavo 68 jaunuoliai iš Saugų J. Mikšo, Vilkyčių pagrindinės mokyklos, Katyčių jaunimo klubo ”KJ loftas”, Juknaičių jaunimo klubo bei Kintų mokyklos mokiniai.   

„Jaunimo naktis” prasidėjo  susipažinimo žaidimais ir savo vietovės  galimybių patyriminėm veiklom pristatymu. Vėliau dalyviai susiskirstė į komandas ir dalyvavo įvairiapusiškoje veikloje. Renginio metu jaunimas išbandė save  šiose veiklos srityse: „Jaunoji fotografija”, „Nakties garsas”, „Žodžio ekspertai”, „Klausimėlis”, „Kūrybinės industrijos”, „Nakties kronikos”, „Virtuvės šefai”.      

Pirmoje renginio dalyje skirtingos veiklų erdvės dalyviams pateikė tokius iššūkius, kaip sukurti akrostichą, dainą, įkūnyti fotomodelį, suvaidinti ištrauką pagal paskirtą temą bei įsiamžinti nakties kronikos filmavime. Savo sugebėjimus jaunimas galėjo pademonstruoti ir maisto gamyboje.
Anroje dalyje, veiklų rezultatai – muzikiniai kūriniai ir eilės, mini vaidybiniai siužetai, fotomodeliai „Rudens portretas” bei kita – buvo pristatyti vieni kitiems. Po pristatymų   laisvo  laiko metu dalyviai užkandžiavo, bendravo, diskutavo prie kavos ar arbatos puodelio, žaidė įvairius stalo žaidimus.

Renginį vainikavo ”Talentų šou”, kurio metu jaunimas galėjo parodyti savo neįprastus gebėjimus bei nustebinti naujus draugus. Toliau sekė šokiai.  Juos vedė buvusios Kintų vidurinės mokyklos mokinės – Agnė Jakutytė ir  Rasa Kližentytė. Mokiniams staigmena ir didelis džiaugsmas buvo tai, kad prie jų prisijungė ir mokytojas Ramūnas Grikšas.

Jaunimas džiaugėsi ne tik puikiai praleistu laiku, smagiomis patirtimis, įkvepiančiomis kūrybingumą ir žingeidumą, bet ir užmegztomis naujomis pažintimis. 

kintai 3

kintai 8

kintai 6

kintai 5

kintai 4

kintai 1

kintai 2

Spausdinti
Facebook komentarai