Kriminalinės policijos dieną pasitinkant

IMG 21262015 m. spalio 24 d., Sandra Jablonskienė
Spalio 27-ąją visa Lietuva minės Kriminalinės policijos dieną. Ta proga Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje surengtas žinių turnyras „Gink, saugok, padėk, bet išlik…3″. Jau tradicija tapo kasmet spalio mėnesį į biblioteką savo jėgų išbandyti sukviesti policijos pareigūnus, rėmėjus, veteranus, jaunuosius šaulius, gyventojus, padedančius kurti saugią bendruomenę, kt.

Džiugu, kad į šiuos žinių turnyrus dalyvauti atvyksta net ir pareigūnų šeimos. Šį kartą žaidime dalyvavo Nausėdų šeima ¬ mama Jurgita, dukra Evelina ir sūnus Edvinas.
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato laikinai einantis viršininko pareigas Alvydas Balandis sveikindamas visus dalyvius pašmaikštavo, kad policijos šūkį galbūt reikėtų reformuoti ir jis turėtų skambėti taip: „Išlikime, kad galėtume ginti, saugoti ir padėti”. 

IMG 2026

Jis maloniai nustebino policijos rėmėją Nataliją Vaitkienę, kuriai įteikė užsienio svečių dovaną už pagalbą vertėjaujant, kuomet jie viešėjo Šilutės mieste.
Šiemet žinių turnyre „Gink, saugok, padėk, bet išlik… 3″ dėl pergalės varžėsi šešios komandos: „Kriminalistai” (kapitonė Jurgita Nausėdienė), „Policijos rėmėjai” (kapitonas Stasys Tunila) „Saugūs kaimynai” (kapitonas Valerijus Volkovas), „Šauliai” (kapitonas Paulius Gudaitis), „Vadovai” (kapitonas Audrius Lukošius), „Veteranai” (kapitonas Kęstutis Savickas).
Komandoms žinių išbandymo kelyje reikėjo įveikti keturis turus, kuriuose buvo klausimai apie kriminalistiką, seklius, garsiausius nusikaltėlius, žymiausius pasaulio deimantus ir kt. Turnyro organizatoriai įkūnijo iš detektyvinių knygų ir serialų žinomus personažus, o žinių turnyro dalyviai turėjo atspėti, kas jie tokie. Viename iš žaidimo turų „Taip ir Ne” reikėjo įvardinti daiktą, esantį po gaubtu. Šią užduotį sėkmingai įveikė komanda „Šauliai”, teisingai įvardiję dažniausiai buityje naudojamą daiktą, bet neretai susijusį su įvairia nusikalstama veika. Tai buvo plaktukas. Muzikinis turas, išjudinęs visas komandas, reikalavo ne tik muzikinių žinių, bet ir greitos reakcijos.
Žinių turnyro „Gink, saugok, padėk, bet išlik…3″ čempionais, geriausiais sekliais ir kriminalistais pripažinta pareigūnų komanda „Vadovai”.

IMG 2014

IMG 2037

IMG 2042

IMG 2043

IMG 2044

IMG 2049

IMG 2056

IMG 2061

IMG 2069IMG 2078

IMG 2071

IMG 2073

IMG 2080

IMG 2099

IMG 2102IMG 2123

IMG 2138

Spausdinti
Facebook komentarai