Popietėje „Gražaus elgesio ABC” vaikai bendravo su policininkais

Popietėje "Gražaus elgesio ABC" vaikai bendravo su policininkais2015 m. spalio 28 d., Danutė Adomavičienė

Šią savaitę Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Pašyšių filiale vyko renginys ,,Gražaus elgesio ABC”, kuriame dalyvavo Pašyšių pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės 1–4 klasių mokiniai. Jie turėjo galimybę susitikti su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio vyresniąja tyrėja Nerija Ropiene ir policijos bičiuliu Amsiu.

Auklėjimas turi prasidėti nuo pat mažens, nes būtent tada formuojasi vaikų pareigingumas, atsakingumas bei atsidavimas bendruomenei. Šiomis savybėmis pasižymi ir mūsų policijos darbuotojai, kurių pagrindinė užduotis – saugoti, ginti ir padėti.
Svečiai vaikams papasakojo apie atsakingą policininkų darbą. Mokiniai prisiminė ir svarbiausias taisykles, kurių reikia laikytis gatvėje ir namuose, t. y. kaip teisingai reikia pereiti gatvę, kaip saugiai vaikščioti tamsiu paros metu; ką daryti, jei gatvėje nepažįstamasis vaišina saldainiais ir siūlosi pavėžėti; kaip elgtis, jeigu į namus atėjo nepažįstamas žmogus, o suaugusių nėra namuose. Mokiniai noriai atsakinėjo į užduodamus klausimus, žadėjo laikytis policininkų patarimų ir saugiai elgtis. Visiems buvo primintos važiavimo dviračiu taisyklės, pademonstruoti vaizdo filmukai.
Policijos bičiulis Amsis visus apdovanojo dovanomis – atšvaitais, šviesą atspindinčiomis liemenėmis. Už teisingus atsakymus Amsius visus vaišino saldainiais. Mokiniai pristatė svečiams pasakojimus apie savo augintinius ir gavo dovanų – kompaktinių diskų. Atsisveikinant policijos bičiulis Amsis palinkėjo vaikams visur ir visada elgtis apdairiai ir išmintingai.

Popietėje "Gražaus elgesio ABC" vaikai bendravo su policininkaisPopietėje "Gražaus elgesio ABC" vaikai bendravo su policininkais

Spausdinti
Facebook komentarai