Viktorinoje mokiniai pasitikrino žinias apie Šilutės kraštą ir Mažąją Lietuvą

Viktorinoje mokiniai pasitikrino žinias apie Šilutės kraštą ir Mažąją Lietuvą2015 m. lapkričio 25 d., Dalia Vasiliauskytė

Šiemet nuo lapkričio vidurio startavo jau tradicija tapusi akcija „Knygų Kalėdos”, o Pamario krašto bibliotekose – renginių programa „Keturi keliaujančio „Knygų Kalėdų” karavano „Prakalbink Kalėdas” maršrutai”. Ta proga Šilutės Jaunimo informavimo taškas, veikiantis Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje, lapkričio 24 d. pakvietė moksleivius dalyvauti viktorinoje „Kompiuteriniams beraščiams – NE!”. Bibliotekoje susirinko gausus būrys moksleivių iš Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos (mokyt. Dalia Šulcienė).

Moksleiviai į bibliotekininkų paruoštus klausimus atsakinėjo pasitelkę neseniai gautą aktyvaus atsako sistemą „Active Vote”, įsigytą pagal vykdomą projektą „Bendruomenės „Hub’as” bibliotekoje „Atrask savo saviraiškos kodą”.
Žaidimą sudarė 3 turai po 10 klausimų apie Šilutės kraštą bei Mažąją Lietuvą. Kiekvienas dalyvis į turų klausimus atsakinėjo interaktyviai, teisingus atsakymus spausdamas pulteliuose. Pasibaigus žaidimui ir susumavus visų turų rezultatus paaiškėjo, kad visų dalyvių žinios apylygės, nes rezultatai skyrėsi tik vienu ar dviem taškais. Daugiausiai, po vienodą sumą taškų, surinko keturi moksleiviai. Jiems užduotas papildomas klausimas, po kurio paaiškėjo žaidimo nugalėtojas. Jam įteiktas specialus prizas. Visiems moksleiviams atiteko po saldų prizą.
Renginio dalyviai, pasitikrinę turimas žinias bei sužinoję naujų dalykų, viktoriną baigė kupini gerų emocijų.

Viktorinoje mokiniai pasitikrino žinias apie Šilutės kraštą ir Mažąją LietuvąViktorinoje mokiniai pasitikrino žinias apie Šilutės kraštą ir Mažąją LietuvąViktorinoje mokiniai pasitikrino žinias apie Šilutės kraštą ir Mažąją LietuvąViktorinoje mokiniai pasitikrino žinias apie Šilutės kraštą ir Mažąją LietuvąViktorinoje mokiniai pasitikrino žinias apie Šilutės kraštą ir Mažąją LietuvąViktorinoje mokiniai pasitikrino žinias apie Šilutės kraštą ir Mažąją LietuvąViktorinoje mokiniai pasitikrino žinias apie Šilutės kraštą ir Mažąją LietuvąViktorinoje mokiniai pasitikrino žinias apie Šilutės kraštą ir Mažąją LietuvąViktorinoje mokiniai pasitikrino žinias apie Šilutės kraštą ir Mažąją Lietuvą

Spausdinti
Facebook komentarai