Knygų Kalėdos Traksėdžių bibliotekoje

Knygų Kalėdos Traksėdžių bibliotekoje2015 m. gruodžio 3 d., Klemensas Stulga

Lapkričio viduryje Lietuvoje prasidėjo penktoji Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos”. Ta proga penktadienio popietę Traksėdžių bibliotekininkė Vida Paldauskienė į biblioteką pasikvietė penktos klasės mokinius ir jų auklėtoją.

Kadangi netrukus minėsime garsaus amerikiečių rašytojo Marko Tveno 180-ąsias gimimo metines, renginio pradžia ir buvo skirta šiam niekada žodžio kišenėje neieškojusiam rašytojui atminti. Bibliotekininkė iš anksto buvo paruošusi knygų skirtukų, kuriuose surašė nemažai įsimintinų M. Tveno posakių, aforizmų. Mokiniai garsiai skaitė posakius, juos aiškino, aptarinėjo. Penktokų auklėtoja dailės mokytoja Indrė Diksienė pasiūlė vaikams skirtukus papuošti. Gerą pusvalandį mokiniai karpė miniatiūrines žvaigždutes, snaiges.
Netikėtai pasirodžius saulė pakėlė renginio dalyvių nuotaiką, o jų baigti ir gražiai dekoruoti knygų skirtukai, kuriuos dabar galima pamatyti bibliotekoje, skaitytojams primena, kad vyksta ne tik akcija „Knygų Kalėdos”, bet artėja ir šventų Kalėdų laukimo metas.

 Knygų Kalėdos Traksėdžių bibliotekoje

Spausdinti
Facebook komentarai