Šilutiškiams Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėka

Šilutiškiams Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėka2016 m. sausio 26 d., Dalia Vasiliauskytė

Lapkričio 16 – sausio 6 dienomis vyko jubiliejinė, penktoji, akcija „Knygų Kalėdos”, keliavusi per visą Lietuvą ir kvietusi skaityti bei dovanoti vaikų ir jaunimo knygas bibliotekoms. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešajai bibliotekai pareiškė padėką už tai, kad kasmet prisijungia ir aktyviai dalyvauja šioje akcijoje.

Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka, įsijungdama į akciją „Knygų Kalėdos”, surengė 34 renginius. Net 3 renginiai buvo surengti vaikų globos namuose ir šeimynose: Saugų vaikų globos namuose, „Diemedžio” ugdymo centre, Onos Jogienės šeimynoje „Vaikiškos svajonės”.
Inicijuojant 2015 m. „Knygų Kalėdų” akciją prisijungė 17 savanorių, kurie padėjo rengti renginius, susitikimus, garsinius skaitymus vaikams ir jaunimui. Kaip ir kasmet biblioteka sulaukė gausaus būrio knygas dovanojusių bičiulių. Knygas dovanojo 156 geradariai. Iš viso padovanota 691 knyga. Akcijos „Knygų Kalėdos” Šilutės rajone koordinatorės buvo Dalia Užpelkienė, Vita Gerulienė ir Sandra Jablonskienė.
Dėkojame mecenatams, bibliotekos bičiuliams ir visiems kitiems, rėmusiems knygomis Pamario krašto bibliotekas. Šis kilnus Jūsų poelgis praturtino Šilutės krašto bibliotekas ir ne vienam suteikė skaitymo džiaugsmą.

 

Spausdinti
Facebook komentarai