Literatūros popietė „Jaukūs pašnekesiai apie knygą”

Sausio 29 d. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Gardamo filiale rinkosi aktyviausi skaitytojai. Prie apvalaus stalo vyko literatūros popietė „Jaukūs pašnekesiai apie knygą”. Popietės dalyviai prisiminė vaikystėje bei jaunystėje skaitytas mėgstamas bei populiarias knygas, kurias norisi skaityti ir skaityti. Daugumą žmonių knyga lydi visą gyvenimą.20160129_165358

Renginyje, skirtame knygai ir skaitymui, pristatyta jaunosios Gardamo poetės Paulinos Šiaudvytytės, svajojančios išleisti savo poezijos knygelę, kūryba. Mergina mokosi Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje, yra baigusi Šilutės meno mokyklą, dalyvauja įvairiuose konkursuose. Šiuo metu bibliotekoje eksponuojama jos darbų paroda „Iš poezijos išplaukiantys vaizdai”. Bibliotekoje yra ne tik jos tapytų paveikslų, bet ir nemaža dalis jos sukurtų eilėraščių. Viešnia mielai sutiko pristatyti savo parodą, bei paskaityti poeziją.
Popietės dalyviai, pasivaišinę arbata, kava bei saldumynais, pasiklausę eilių, padiskutavę apie kūrybą, išsiskirstė iki kitų malonių susitikimų.

P1050159P105016120160129_164649

Spausdinti
Facebook komentarai
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą