Bibliotekininkių padėka bendruomenėms

DSCF2512

Bendruomenė – tai susibūrusi žmonių grupė, turinti bendrus tikslus, užduotis ir poreikius. Žmonių grupė, kurią sieja emociniai ryšiai ir bendrumo jausmas, kuri dirba be atlygio, apdovanojimų ir prisidedanti prie to, kad čia, mūsų gyvenvietėse, būtų gera, patogu gyventi. Reikia padėkoti kiekvienam žmogui, kuris bent maža dalelyte, be jokio atlygio, o tik vedinas gerumo ir tikėjimo padarė kažką gero ir svarbaus ne tik savo bet ir kitų labui.

Juknaičių, Pašyšių ir Usėnų filialų bibliotekininkės gegužės 13 dieną į Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Juknaičių filialą sukvietė Juknaičių, Pašyšių ir Usėnų bendruomenių narius. Mes, bibliotekininkės, norėjome padėkoti bendruomenės nariams už jų veiklą ir gerumą ir kartu paminėti tai, kad 2016-ieji Lietuvoje paskelbti Vietos bendruomenių metais.

DSCF2514Šauni kompanija, minties greitis ir reakcija, gera nuotaika ir noras puikiai praleisti laiką – štai ko reikia pavasario popietę, todėl bibliotekininkės bendruomenės narius pakvietė savo žinias išbandyti protų mūšyje.

„Visi žinome, kad yra kūno, nugaros, veido masažas, na o visus susirinkusius pakvietėme išbandyti smegenų masažą“. Šiais žodžiais pradėjome trijų bendruomenių protų mūšį. Jame dalyvavo keturios komandos – Juknaičių bendruomenės, Pašyšių bendruomenės, Usėnų bendruomenės ir Juknaičių jaunimo. Komandos varžėsi 5 turuose. Savo žinias dalyviai galėjo išbandyti literatūros, muzikos, įvairenybių srityse. Linksmiausias turas buvo, kai užsidėjus ausines, kuriose girdėjosi garsi muzika, reikėjo atspėti per dvi minutes, kuo daugiau lietuvių liaudies patarlių, kurias sako komandos narys. Pašyšių bendruomenės komandai pavyko atspėti net 7 patarles.

Kol buvo skaičiuojami taškai, svečiai klausėsi Juknaičių pagrindinės mokyklos gitarisčių ansamblio, kuriam vadovauja Jūratė Šukienė. Suskaičiavus rezultatus, paaiškėjo, kad protų mūšį laimėjo Pašyšių bendruomenės komanda.

Renginio pabaigoje bibliotekininkės įteikė bendruomenėms pyragus, kuriuos pačios iškepė, ir pakvietė renginio dalyvius puodeliui arbatos. Gera, kad yra šalia žmonės, kurie vienas kitą supranta ir dalinasi gerumu.

DSCF2495 DSCF2549 DSCF2543 DSCF2538 DSCF2505 DSCF2507

Spausdinti
Facebook komentarai