Istorija apie Gardamą „pradėjo savo gyvenimą“

Penktadienį Šilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko naujos Anatolijaus Žibaičio knygos „Gardamo istorijos vingiai“ sutiktuvės. Taip nuo tol šis patraukliai parašytas pasakojimas pradėjo „savarankišką gyvenimą“. Jis tapo visuomenės dalimi. Tad jau galima ne tik joje pateikta istorija džiaugtis, bet ir analizuoti, papildyti ar net kritikuoti.

Į naujos knygos pristatymo šventę susirinko šilutiškiai Dalios ir Anatolijaus Žibaičių artimieji, draugai ir bičiuliai, gardamiškiai bei tie, kas domisi krašto praeitimi.

Tai buvo šiek tie netradicinis naujo leidinio sutikimas, nes renginio vedančioji buvo pati ponia Dalia. Gerai pažindama autorių, o dažnai būdama ir jo darbų bendraautorė, ji galėjo pašmaikštauti bei tinkamai atskleisti jo darbo būdus bei ypatumus. Ir apie Gardamo istorijos gimimą ji taip pat gerai žinojo. Todėl buvo įdomu klausytis, kai pasirinkusi kiek netradicinį bendravimo su autoriumi būdą – linksmą interviu, – ji padėjo susirinkusiems sužinoti, kaip gimė ši Gardamo, jo apylinkių žmonių ir įvykių tuose kraštuose istorija.

Plačiau skaitykite čia
Spausdinti
Facebook komentarai