Vaikai knygoje atrado ežiuko sapnų pasaulį

Pirmadienį, sausio 23 dieną, Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko „Kūrybiškumo kodo” užsiėmimas ir naujos vaikams skirtos knygos „Maži ežiuko sapnai”  pristatymas vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas”„Bitučių” grupės auklėtiniams.

Knygos autorius Selemonas Paltanavičius  – ne tik žinomas gamtininkas ir fotografas, bet ir daugelio knygelių vaikams autorius. Jose rašytojas atskleidžia stebuklingo gamtos pasaulio paslaptis ir supažindina su jos gyventojais. Šįkart jis leidžiasi į keliones po sapnus su svajokliu ežiuku. Renginio metu jaunieji skaitytojai ne tik susipažino su knygutės herojumi ežiuku bei jo spalvotais sapnais, bet ir išgirdo kaip ežiai gyvena tikrame pasaulyje, kokių jie būna spalvų, ką valgo ir kaip atrodo.

Susipažinę su miško gyventoju ežiuku vaikai pabandė ir patys jį pavaizduoti popieriaus lape. Darbeliai išėjo ne tik gražūs, bet ir skanūs, nes ežiukų spygliams naudoti spragėsiai ir saulėgrąžos. Rezultatas visus džiugino, nes ežiukai atrodė išties įspūdingai.

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos bibliotekininkai ir toliau rengs 2016  „Metų knygos“ pristatymus. Laukiame visų smalsių ir skaityti mėgstančių vaikų!

 

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vaikų aptarnavimo skyriaus bibliotekininkė
Ilona Jonikaitė

Spausdinti
Facebook komentarai