Sovietinio gyvenimo atspindžiai A.Šikšniaus romano tęsinyje

Penktadienį Šilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje gausiai susirinkusiems gerbėjams buvo pristatytas Audriaus Šikšniaus romanas „Žiemojantis angelas II“. Tai knyginis jo variantas, nes jis jau buvo skelbtas „Pamario“ laikraščio puslapiuose.

Šio susitikimo vedėju ir buvo „Pamario“ laikraščio redaktorius Petras Skutulas. Jis drauge su Birute Morkevičiene ir palydėjo šį romaną skaitytojų link ir minėtame laikraštyje, ir į penktadienį susitikimo dalyvių rankose laikomas knygeles.

Redaktorius priminė, kaip prasidėjo jų bendradarbiavimas. Nors A.Šikšnius ilgą laiką Šilutėje buvo žinomas kaip poetas, tačiau pasiūlęs spausdinti juos laikraščio puslapiuose, iš P.Skutulo sulaukė prašymo parašyti ką nors proza. Tai nebuvo visiškai nauja, nes A.Šikšnius jau turėjo paskelbęs keletą įvairių pasakojimų. Nuo to laiko ir prasidėjo dviejų žemiečių bendradarbiavimas, nes abu jie kilę netolimų Aleksandrijos vietovių Skuodo rajone. Per keletą metų pirmiausiai laikraščio puslapiuose, o vėliau ir atskiromis knygomis išėjo keletas A.Šikšniaus romaną. O penktadienį bibliotekoje ir įvyko romano „Žiemojantis angelas“ antrosios dalies pristatymas. Iš viso tai buvo dešimtoji šio produktyvaus rašytojo knygą, tad atėjusieji dalyvavo jubiliejinės knygos sutiktuvėse, kurios pabaigoje visų laukė jubiliejinis tortas.

Plačiau rasite čia
Spausdinti
Facebook komentarai