Linksmosios pramogos Traksėdžių bibliotekoje

Birželio 1 – oji – išskirtinio dėmesio vaikams diena.  Traksėdžių filiale vyko renginys, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti, kurioje dalyvavo Traksėdžių mokyklos “ Gimtinės takeliai 2017“  jaunieji stovyklautojai.

Bibliotekininkė ir socialinė pedagogė Jolita Lileikienė pasveikino mažuosius lankytojus su vasara, su Tarptautine vaikų gynimo diena bei  mokslo metų pabaiga. Vaikai tarpusavyje varžėsi draugiškame šaškių turnyre, dėliojo dėliones, klausėsi nuotaikingos vaikiškos muzikos. Gigantiškų šaškių turnyre 1-os vietos nugalėtoju tapo Merūnas Dubickas, 2-ąją vietą iškovojo Kajus Stankus, o 3-ąja vieta dalinosi Airida ir Eidenas Labučiai. Stalo šaškių turnyre geriausiai žaidė Augustė Dabulskytė, jai teko 1 –oji vieta , 2-ąją vietą iškovojo  Lukas Arnašius ir trečioji vieta teko Laurai Pakalniškytei. Nugalėtojai buvo apdovanoti knygelėmis. Vaikams buvo smagu ir linksma.