Vasaros skaitymų ir užimtumo programa „Au‘ginu skaitymą“ Grabupių bibliotekoje

Liepos 21 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filiale vyko garsiniai skaitymai, surengti vykdant vasaros skaitymų ir užimtumo programą „Au‘ginu skaitymą“.

Susėdus ant pievelės skaitymai pradėti Aldonos Murauskienės eilėraščiais apie vasarą. Skaitytos knygos apie šilą, mišką, kiemą. Labiausiai vaikams patiko Kazio Jakubėno knygelė ,,Kas kiemely daros“. Pasidžiaugta atostogomis, prisimintos ir kitų autorių knygelės vasaros tema.

Užsiėmimo dalyviai vasaros paveikslą sukūrė iš pievoje surinktų margaspalvių gėlių, lapų bei bibliotekos kiemelyje rastų grybų. Visi liko patenkinti nuostabiu kūriniu, tačiau džiaugsmą nustelbė liūdesys ir mintis, kad vasara greitai baigsis. Ruduo išsineš ne tik gerus orus, bet ir jaunųjų skaitytojų atostogas. Tokias mintis pamiršti padėjo smagūs užsiėmimai. Pažaidę, paskaitę, vaikai patys sukūrė ir nupiešė užduočių knygelę. Ją, kaip tikroje spaustuvėje, įrišo. Vyko geriausiai nupieštos užduoties rinkimai. Nugalėjo daugiausiai geometrinių figūrų kuriant vasaros piešinį panaudojęs dalyvis.

Galiausiai nuspręsta, kad net ir šaltam rudenėliui atkeliavus, šiltą vasaros gūsį atneš prisiminimai. Jie sugrįš vos tik atsivertus mėgstamą knygą ar prisiminus laiką, praleistą kartu.

 

Ingrida Petrikauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Grabupių filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai