Vidurvasaris Pašyšių bibliotekoje

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Pašyšių filiale liepos mėnesį buvo tęsiamas renginių ciklas vaikams ,,Atverk duris vasarai“. Kūrybiniuose užsiėmimuose kiekvieną ketvirtadienį dalyvavo atostogaujantys vaikai.

Liepos mėnesį vyko keturi užsiėmimai visiems, norintiems turiningai praleisti vasaros laisvalaikį. Mėnesio pradžioje aktyviai ruoštasi Pašyšių kaimo šventei. Kartu su neformalaus ugdymo būrelio narėmis gamintos priemonės vaikų užimtumui renginio metu. Liepos 8 dieną vaikai savo jėgas išbandė piešdami ant maistinės plėvelės. Piešiniais papuošti parko medžiai, o jaunųjų šventės dalyvių veidukai padabinti drugeliais ir kitais pasakų personažais. Aktyvaus laisvalaikio mėgėjai pakviesti į balionų smiginio čempionatą, ,,Spalvotojo labirinto“ varžybas, taikliausios rankos konkursą. Būrelio nariai ne tik aktyviai įsijungė į kaimo šventės organizavimą, bet prisidėjo ir prie gyvenvietės viešųjų erdvių puošimo. Tradiciškai kasmet jaunieji bibliotekos lankytojai gamina lauko instaliacijas, kuriomis puošia savo gimtąjį kaimą ir džiugina gyventojus vasaros spalvomis dvelkiančiais darbais.

Užsiėmimų metu vaikai mokėsi konstruoti iš modelino. Bibliotekininkė papasakojo apie modelino savybes, darbo su juo techniką. Vaikų darbeliai eksponuojami Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filiale.

„Jūros periodo parkas“ bibliotekoje duris atvėrė liepos 20 d. Atidarymo metu vaikai žiūrėjo animacinį filmą ,,Gerasis dinozauras“, susipažino su tuo periodu žemėje gyvenusiais dinozaurais, patys gamino dinozaurų dekoracijas.

Paskutinį liepos mėnesio ketvirtadienį vaikai gaudė vėją. Užsiėmimo ,,Sugauk vėją“ metu skaitytos sakmės apie vėją, kurtos mįslės ir pasakos, gamintos vėjo gaudyklės.

Renginių ciklas ,,Atverk duris vasarai“ bus tęsiamas ir rugpjūčio mėnesį, tad visi, kuriems namuose stinga kūrybinių minčių, kviečiami ateiti į Pašyšių biblioteką ir aktyviai praleisti laiką kartu kuriant, skaitant, žaidžiant.

 

Danutė Adomavičienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Pašyšių filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai