Kino rytmetys jauniesiems filmų gurmanams

Paskutinį atostogų penktadienį, rugpjūčio 25-ąją, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filiale vaikai atsisveikino su vasara. Kiekvienam teko prisiminti atostogų metu nuveiktą darbą. Susirinkusieji pasidalino įspūdžiais apie tai, kur buvo išvykę, ką pamatė, su kuo pievoje vaišinosi braškėmis. Šilti prisiminimai įkvėpė vaikus kartu užbaigti paveikslą „Mūsų atostogos“. Nepamirštos liko ir vasarą švęstos šventės. Jos irgi įamžintos Grabupių bibliotekoje.

Jaunieji skaitytojai aptarė per vasarą perskaitytas knygas, matytus filmus ir animacinius filmukus, rekomendavo draugams labiausiai patikusius filmus.

Vaikai bibliotekoje žiūrėjo filmukus. Jiems ypač patiko ,,Trys paršiukai“, ,,Maša ir lokys“. Vyresnieji išsirinko filmą ,,Alisa stebuklų šalyje“. Renginio dalyviai internetu susipažino su didžiuoju kinu, jo istorija, sužinojo, kad neseniai yra išleista knyga „Pasaulio kino istorija“.

Žiūrėdami filmus vaikai ne tik diskutavo, kūrė ar žaidė, bet ir skanavo saldainius. Valanda filmų, knygų ir skanėstų gurmanų ratelyje prabėgo greitai ir linksmai, kaip ir išlydėtoji vasara.

 

Ingrida Petrikauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Grabupių filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai