Rugsėjo 1-osios šventė Grabupių vaikams

Rugsėjo 1-osios rytą Šilutės Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyriaus mokiniai ir jų tėveliai po vasaros atostogų F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filialo kieme sutiko taip lauktą naujų mokslo metų pradžią. Dar šilčiau nei prabėgusi vasara juos pasitiko mokytojos ir auklėtoja.

Iškilmingai nuskambėjus tautinei giesmei, vaikai deklamavo eilėraščius, išsakė sveikinimus mokytojams, o tėveliai savo atžaloms dėkojo už gerumą ir kantrybę.

Sugrįžo lietingas ruduo, tačiau džiaugsmas tik prasidėjo Grabupių mokinių širdyse. Rugsėjo 1-osios šventės metu juoko netrūko nei vaikams, nei teveliams. Šurmulio įkarštyje čia apsilankė pasakos veikėjas Buratinas. Jis visus pasveikino Mokslo ir žinių dienos proga, šoko kartu su visais. Šis personažas vedė žaidimą „Obuoliukas“, kurio metu reikėjo atsakyti į įvairius klausimus, buvo renkamas vikriausias mokinukas, nes atliekant užduotis reikėjo pasitelkti judesius ir šokį. Buratinas apdovanojo žaidimo nugalėtoją, tačiau nepamiršo atsineštomis vaišėmis apdalinti ir kitus vaikus. Galiausiai Grabupiuose vykusios Mokslo ir žinių dienos simbolis Buratinas turėjo su visais atsisveikinti, tad palinkėjo gerų pažymių ir gražaus rudenėlio. Jis išeidamas kartu pasiėmė ir savo geriausią draugę Malviną.

Šviesiuose vaikų veiduose žibėjo džiaugsmas prasidėjus naujiems mokslo metams. Nenorėdami paleisti patirto smagumo jie prašė Buratino Grabupiuose apsilankyti dažniau. Tėvai ir mokytojai ramiau atsikvėpė, su pasitikėjimu pasitiko dar vieną naują pradžią, naujus mokslo metus.

 

Ingrida Petrikauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Grabupių skyriaus bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai