Mokymai „Leidinio paieška elektroniniame kataloge, rezervacija bei grąžinimo termino pratęsimas internetu“

Lapkričio 10 dieną Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filiale vyko mokymai tema „Leidinio paieška elektroniniame kataloge, rezervacija bei grąžinimo termino pratęsimas internetu“, kuriuose dalyvavo  Šilutės Žibų pradinės  mokyklos Grabupių skyriaus 3–4 klasių mokiniai ir jų mokytoja Drąsutė Vaitkevičienė.

Apsilankę Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos interneto puslapyje www.silutevb.lt dalyviai sužinojo, kaip galima greitai ir paprastai, prisijungus prie elektroninio katalogo, surasti norimą knygą, ją rezervuoti bei pratęsti grąžinimo terminą. Bibliotekos jauniesiems skaitytojams labai patiko ši galimybė, daugelis iš jų iki šiol nieko apie tai nežinojo.

Pradinukams paaiškinta, kaip apsilankyti bibliotekos interneto puslapyje, kokia informacija jame teikiama: apie organizuojamus būsimus ir praėjusius renginius, vykstančius F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje bei jos filialuose, apie naujai išleistas knygas. Svarbiausia, kad šioje interneto svetainėje galima patiems susirasti reikiamą knygą, ją užsisakyti, prasitęsti grąžinimo laiką jau paimtų skaityti knygų.

Skaitytojai, išbandę šią galimybę, džiaugiasi patogia paslauga, praversiančia ateityje.

 

Ingrida Petrikauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Grabupių filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai