Advento vidudienis Ramučiuose ir kalėdinių atvirukų paroda

Gruodžio 8 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Ramučių filiale vyko edukacinis užsiėmimas „Adventas – tai laukimas “, skirtas nacionalinei akcijai „Knygų Kalėdos“. Užsiėmimą vedė Ramučių bendruomenės moterys Daiva Lukaševičienė ir Albina Zalcienė.

Lapkritis užleido vietą gruodžiui, žemę pradeda dengti sniego paklotas. Šis laikas pokyčių atneša ne tik gamtai, bet ir sielai. Advento ramybė ir susikaupimas veda į didžiąją šventę –  Kalėdas.

Ramučių bendruomenės moterys ir jaunieji bibliotekos lankytojai rinkosi į Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Ramučių filialą, grožėjosi A. Zalcienės sukurtais kalėdiniais atvirukais, D. Lukaševičienės kalėdiniais papuošimais. Susėdę  prie stalo visi įdėmiai stebėjo viešnių vedamą edukacinį užsiėmimą, vėliau džiaugėsi savo kūrybos vaisiais, aptarė, kur panaudos papuošimus, ką nudžiugins kalėdiniais sveikinimais.

Renginio dalyviams smagu buvo pabendrauti prie arbatos puodelio, bibliotekininkė supažindino su advento papročiais, akcija „Knygų Kalėdos“, ragino dovanoti knygų savo bibliotekai, tuo pačiu tapti nuolatiniais skaitytojais. Visi dalyviai dovanų gavo knygų skirtuką „Knygų Kalėdos“.

A. Zalcienės kalėdinių atvirukų paroda Ramučių bibliotekoje bus eksponuojama iki Kalėdų.

 

Raimonda Lomsargytė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Ramučių filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai