Kūrybinis užsiėmimas „Ant Kalėdų eglutės supsis mano pakabutis“

Skaitytojus ir knygos bičiulius telkianti akcija „Knygų Kalėdos“ šiemet vėl kviečia dovanoti naujų knygų  bibliotekoms. Šių metų šūkis – Dovanokime knygų SAVO bibliotekoms!

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Traksėdžių filiale gruodžio 8 dieną vyko minėtai akcijai skirtas kūrybinis užsiėmimas „Ant Kalėdų eglutės supsis mano pakabutis“: kalėdinių žaislų gamyba šventinei eglutei. Popietė skirta tam, kad per knygą bibliotekos lankytojai iš naujo atrastų bendravimo džiaugsmą, susivienytų prasmingai veiklai, turiningai praleistų laisvalaikį, juk „Knygų Kalėdos“ – tikrų tikriausia gerumo akcija, ne tik pagyvinanti bibliotekų veiklą, bet ir suburianti visus knygą mylinčius žmones.

Kalėdų stebuklas – idėja, kuri gali būti įgyvendinama įvairiausiais būdais. Šiandien galima nusipirkti praktiškai bet kokį šventinį papuošalą, bet originalių žaislų iš paprastų medžiagų kiekvienas gali pasigaminti savo rankomis. Tai išties malonus procesas, skatinantis kūrybiškumą, o kartais net leidžiantis sutaupyti pinigų. Svarbiausia yra pasitelkti savo fantaziją.

Traksėdiškiai jau antrus metus žaislus Kalėdų eglutei, puošiamai mokyklos kieme, gamina patys. Šį kartą užsiėmimo dalyviai pasirinko kartonines dėžutes, kurias aptraukė blizgančia folija, tačiau gražiausi žaislai sukurti naudojant dekupažo techniką. Žaislų gamyba užtruko iki vėlyvo vakaro, tačiau ir rezultatas buvo džiuginantis.

Vida Paldauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Traksėdžių filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai