Rusnėje ruošiamasi šimtu vėliavėlių pasitikti vasario 16-ąją

Vasario 3 dieną, nepaisant Rusnės salą iš visų pusių apsupusio potvynio, ledų sangrūdų pylimuose bei  visus bauginančių reportažų spaudoje ir televizijoje, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Rusnės filiale nuo ryto rinkosi  Rusnės neformaliojo vaikų švietimo būrelio „Salos vaikščiotojai “ nariai . Čia jie, padedami vadovės Dalios Kubilienės ir bibliotekininkės Auksės Čėsnienės, gamino šimtą tautinių vėliavėlių, kuriomis vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, bus papuoštas kelias į biblioteką ir mylimą miestelį – Rusnę .

Viskas prasidėjo nuo to, kad žygeiviai gavo raštu atsakyti į tris labai svarbius ir visose viešosiose erdvėse šiuo metu nuolat kartojamus kausimus – kas yra mano Lietuva, kokia daina ir koks rašytojas man asocijuojasi su tėvyne. Atsakymai bus paskelbti bibliotekos stende, šalia kitų rusniškių pasisakymų.  Atsakę į klausimus, vaikai nuoširdžiai kibo į darbą – iš popieriaus darė vėliavėles: karpė, klijavo, lygino.

Aišku , šimto vėliavėlių nespėta padaryti, bet juk dar turime šiek tiek laiko iki šventės. Užsiėmimo pabaigoje visi sustojo nusifotografuoti atminčiai.

 

Auksė Čėsnienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Rusnės filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai