Kintuose – akcija „Sveikinu Lietuvą ir Tave“

Vasario 6–14 dienomis Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale  ir Kintų Vydūno kultūros centre vyko kūrybinės edukacinės dirbtuvėlės. Kartu su mokiniais buvo  gaminamos skrajutės su užrašu „Sveikinu Lietuvą ir Tave“. Vienoje skrajutės pusėje buvo priminimas apie LRT paskelbtą akciją „Iškelk vėliavą“, tad visi paraginti vasario 16-ąją kartu su visa Lietuva iškelti trispalvę prie savo namų, pasveikinti su Lietuvos gimtadieniu kitus. Kintiškiai  pakviesti vasario  16-ąją atvykti prie Kintų daugiafunkcio centro švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

Skrajutėms gaminti jaunimas naudojo giljotiną, skirtą  popieriui pjaustyti, mokėsi naudotis laminavimo aparatu, su skylmušiu darė skylutes ir vėrė trispalves juosteles. Pagamintos skrajutės žmones pasiekė įvairias keliais.

Tolimesnius Kintų seniūnijos kaimelių gyventojus šios skrajutės su sveikinimu ir kvietimu pasiekė paštu. Vytauto Ežerskio vadovaujamos UAB „Kintas“ autobusų vairuotojai su malonumu sutiko pagelbėti ir paskleisti šią žinią žmonėms, vykstantiems į Šilutės ir Klaipėdos puses.

Vitalija Vyšniauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai