Šeimų protų mūšis „Vienybė težydi…“ Juknaičiuose

Šiais metais, minint  Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį, Juknaičių pagrindinės mokyklos bendruomenė nusprendė organizuoti  protų mūšį.

Kovo 29 d. visi, neabejingi tautos istorijai, susirinko į šeimų protų mūšį „Vienybė težydi…“ pasivaržyti ir pasitikrinti savo žinias apie Lietuvą. Šeimų protų mūšį  vedė  Juknaičių pagrindinės mokyklos bibliotekininkė Meilė Žadeikienė, jai talkino Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus automatizavimo inžinierius Ovidijus Kulda ir Juknaičių filialo bibliotekininkė Rasa Vaičiulienė.

Renginį pradėjo Juknaičių pagrindinės mokyklos direktorė Violeta Šimelionienė. Ji pasveikino susirinkusius su artėjančiomis šv. Velykomis ir palinkėjo sėkmės protų mūšio dalyviams.

Prie stalų susėdo devynios komandos. Jauniausios dalyvės buvo ikimokyklinukės sesės   Henrieta ir Latoja su tėveliais – „Čėsnų“ komanda. 1–9 klases atstovavo  Viknaičių, Ivanavičių, Sidaravičių, Pukelių, Dargių, Skirmantų, L. Limbienės ir M. Čėsnienės šeimų  komandos. Protų mūšyje komandos galėjo ne tik pasitikrinti žinias, bet ir daugiau sužinoti apie Lietuvą, jos istoriją, žymius žmones ir Pamario krašto lankytinas vietas.

Pertraukas tarp trijų mūšio turų užpildė Juknaičių pagrindinės mokyklos folkloro ansamblio „Skalviai“ (vadovė Rasa Gailiuvienė) velykiniai rateliai „Graži mūsų šeimynėlė“, „Gaspadinė per Sekmines“ bei užduotis-dėlionė,  žaidimas „TAIP ir NE“.

Renginio metu netrūko juoko, šypsenų, lengvo azarto, geros nuotaikos. Suskaičiavus taškus paaiškėjo, kad protų mūšyje geriausiai sekėsi „Dargių“ šeimos komandai, kuri iš 25 klausimų atsakė teisingai net į 24. Džiugu, jog visos komandos parodė išmonę, sutelkė jėgas komandiniam darbui ir viena nuo kitos atsiliko labai nežymiai. Žaidime dalyvavusios šeimos apdovanotos Lietuvos šimtmečio rašikliais, padėkomis.

 

 

Meilė Žadeikienė,
Juknaičių pagrindinės mokyklos bibliotekininkė ir
Rasa Vaičiulienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Juknaičių filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai