Bibliotekoje vyks užsiėmimai su bepilotėmis skraidyklėmis

Nuo rugpjūčio 2 d. Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vėl prasidės užsiėmimai su bepilotėmis skraidyklėmis (dronais). Pirmieji užsiėmimai su dronais bibliotekoje startavo balandžio mėnesį. Kviečiame registruotis jaunimą nuo 14 m. Esant galimybei ir dideliam norui išmokti naudotis bepilotėmis skraidyklėmis, į grupę galėtume priimti ir jaunesniojo amžiaus dalyvius.

Jaunuoliai susipažins su skraidyklių valdymu, taisyklėmis, drono konstrukcija, skrydžio charakteristikomis bei kitomis subtilybėmis. Biblioteka yra įsigijusi 7 bepilotes skraidykles, todėl po teorinės dalies dalyviai keliaus į bibliotekos Vasaros kiemelį, kur žinios bus pritaikytos praktiškai ir mokomasi dronų pilotavimo.

Veikla vykdoma pagal projektą „Jaunųjų technologų akademija“ bibliotekoje“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos. Šiuo projektu siekiama suburti besidominčius naujausiomis informacinėmis technologijomis Šilutės rajono vaikus ir jaunimą, įtraukti juos į bendrą netradicinę veiklą, skatinti jų saviraišką.

Registruotis tel. (8 441) 77 137, el. paštu dalia.bardauskiene@gmail.com arba užsukus į Šilutės F. Bajoraičio viešąją biblioteką (1 a., Tilžės g. 10).

 

Informaciją parengė

Dalia Bardauskienė

Spausdinti
Facebook komentarai