Skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“

Štai ir baigėsi birželio 1 dieną startavusios žaismingos varžytuvės. Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos  Kintų filialas prisijungė prie Lietuvos apskričių viešųjų bibliotekų vykdytos skaitymo skatinimo iniciatyvos „Vasaros iššūkis“. Dalyviai  sau ir savo draugams įrodė, kad vasarą gali perskaityti daugiau nei kelias knygas. Viskas, ką reikėjo padaryti, tai perskaityti 5 knygas ir atsakyti į 5 klausimus. Priėmę skaitymo iššūkį bibliotekos skaitytojai laimėjo puikių prizų!

Rugsėjo 8 dieną Kintų bibliotekoje pagerbti aktyviausi „Vasaros iššūkio“ dalyviai. Pasveikinta Urtė Korsakaitė, įveikusi visas iššūkio užduotis ir laimėjusi iššūkio organizatorių prizą – gertuvę. Jai atiteko ir bibliotekos paskatinamasis prizas – knyga. Aktyvi skaitymo iššūkio dalyvė buvo Justina Jurkšaitienė, kuri apdovanota gertuve ir knyga. Ačiū visiems dalyviams.

„Knygos gyvena mumyse, atneša mums gyvenimą, taip kaip ir tikros draugystės. Kai kurios yra senos ir išmintingos, kai kurios – jaunos ir energingos, kai kurios – liūdnos ir jaudinančios mūsų širdis, o kai kurios – priverčiančios jas juoktis. Knygos yra tarsi stiklas, per kurį kiekvienas galime pasižiūrėti į gyvenimą su jų džiaugsmais ir sielvartais“, – taip apie knygas yra rašiusi amerikiečių vaikų rašytoja Maura Roan McKeegan. Tad knygos „Vasaros iššūkio“ dalyviams išties paliko neišdildomų įspūdžių ir suteikė galimybę prasmingai praleisti vasaros atostogų dienas.

 

Vitalija Vyšniauskienė,

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos

Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė

 

 

Spausdinti
Facebook komentarai