Po vaikystės pasakos sparnu

Lapkričio 13 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko interaktyvi viktorina „Pasakų šalyje“, kurią vedė Vaikų aptarnavimo skyriaus bibliotekininkės Ignė Zarambaitė ir Ilona Jonikaitė, įkūnijusios vaikų pamėgtus personažus – pelytes Mines.

Žaismingas pasibuvimas surengtas įgyvendinant Šilutės Žibų pradinės mokyklos meninės raiškos projektą „Vaikystės pasaka“. Ši idėja subūrė nemažą būrį jaunųjų dalyvių iš Šilutės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ (auklėtoja Rita Šteinienė, ikimokyklinio ugdymo pedagogė Vilija Valančienė) ir „Žibutė“ (ikimokyklinio ugdymo pedagogės Inga Mockienė, Lidija Balsienė, muzikos mokytoja Lina Vaičionienė).

Vaikai dalyvavo viktorinoje, kurios metu pateikta daug muzikinių, filmuotų klausimų apie pasakų, populiariausių animacinių filmų herojus ir pačius filmus. Dalyvauti šiame renginyje jiems buvo įdomu, todėl ir atsakymus pavykdavo pateikti itin greitai. Atsakymų rezultatai parodė, jog vaikai yra pavyzdingi penktadienio vakaro animacinių filmų žiūrovai.

Viktorinoje puikiai jautėsi ne tik vaikai, bet ir pelytės Minės. Viktorinos nugalėtoja tapo lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ komanda „Peliukai“, jai įteiktas prizas. Pelytės Minės dalyvius pavaišino karameliniais saldainiais.

Šilutės Žibų pradinės mokyklos vykdomas projektas dar nesibaigė, artimiausiu laiku jis ir vėl sukvies vaikus į biblioteką kitoms įdomioms veikloms.

 

Ilona Jonikaitė,

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos

Vaikų aptarnavimo skyriaus bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai