Knygos puslapiuose šnabždėjo meilė

Vasario 14-ąją, šv. Valentino dieną, yra proga švęsti meilę. Nors liaudies išmintis sako, kad „meilei žodžių nereikia“, „kas myli, tas tyli“, „reikia kalbėti širdimi, o ne lūpomis“, tačiau šis romantiškas vakaras Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje surengtas vadovaujantis požiūriu, kad meilei žodžių niekada nebus per daug.
Mylimajam, draugui, tėvams , tėvynei jaučiamas meilės jausmas aprašomas daugelyje eilėraščių. Ketvirtadienio vakarą į Fridricho Bajoraičio viešąją biblioteką atvyko tie, kas norėjo paįvairinti savo kasdienybę bei pasiklausyti poezijos ir muzikos meilės tema. Šiame jaukiame renginyje žiūrovų nebuvo, nes visi tapo dalyviais.
Nuostabius romansus atliko Tatjana Petravičienė, romantiškus dainuojamosios poezijos posmus – Adas Nausėda. Žiūrovai tapo poezijos apie meilę skaitovais. Eilės liejosi iš įvairiausių poezijos knygų, skambėjo žinomų poetų nuostabiausi posmai apie meilę
Prasmingas mintis apie meilę, slypinčią knygos puslapiuose, ir meilę tėvynei artėjančios Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga tarė šilutiškė Regina Kulpienė-Jaunienė.
Dainų, muzikos ir eilių pynei pasibaigus visus sušildė žolelių arbatos aromatas ir skanumynai, kuriuos atsinešė dalyviai. Tokioje atmosferoje visi dar kurį laiką smagiai pabendravo. Vakarui pasibaigus kiekvienas išsinešė dalelę bendrystės ir meilės savo artimiesiems.

Liuda Nausėdienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Skaitytojų aptarnavimo skyriaus bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai