Atvirukuose pražydo gėlės mamoms

Kiekvieną pirmą gegužės sekmadienį nedrąsiai sužaliavusių lapų ir pirmųjų pražydusių žiedų nubarstytu takeliu ateina Motinos diena. Kiekvienais metais tą pavasario dieną mamų veidus papuošia pakili nuotaika, kažkur širdies kertelėje kutena džiugesys, sumišęs su laukimu, gerais norais ir ateinančių dienų planais.

Nesvarbu, ar tai būtų šventės, ar kasdienybė, mama negali rasti sau nusiraminimo. Jos galvoje nepaliaujamai sukasi įvairiausios mintys. O viskas tik dėl vieno tikslo: išauginti dorą ir protingą žmogų, praplėsti savo vaiko akiratį, suteikti galimybę pasitikėti savimi. Kiek gražių sumanymų gimsta per tą nuolatinį ieškojimą!

Pravėrus tądien duris mama pastebi, jog ir vaikai kitaip žiūri į ją. Sielą užlieja palaima išgirdus nuoširdų sveikinimo ir padėkos žodį. Ir čia galvoje šmėsteli abejonė: „Ar viską darau tinkamai?“

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Juknaičių filialo bibliotekininkė gegužės 3 dieną  pakvietė Juknaičių pagrindinės mokyklos „Auksarankių“ būrelio mokines kartu su būrelio vadove Birute Verbuviene į meninių detalių kūrimo edukacinį užsiėmimą „Gėlytė mamai“. Dalyviai  pagamino savo mamytėms sveikinimo ir padėkos atvirukus, kuriuos atvertus išsiskleidžia gėlių puokštė. Tai toks mažos padėkos atgarsis mamytėms už jų didžiulę meilę.

 

Rasa Vaičiulienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Juknaičių filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai