Velykėlių atgarsiai Švėkšnoje

Smagiausia pavasario šventė, Vaikų Velykėlės, jau praūžė senokai, tačiau jos atgarsiai gegužės 17 dieną girdėjosi Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Švėkšnos filiale bei Tradicinių amatų centre. Čia balandžio mėnesio pabaigoje vykusio renginio dalyviai rinkosi antrą kartą – pasiimti dovanų už aktyvų dalyvavimą konkurse „Vaikų Velykėlės‘2019“.

Dovanėlėmis pasirūpino paramos ir labdaros fondas „Švieskime vaikus“, kuris šiemet užsiregistravusiems dalyviams dovanojo šilutiškės knygų autorės  Ignės Zarambaitės knygą „Stebuklingi senelio batai“.

Smagu buvo gauti ne tik dovanų, bet ir prisiminti pačią šventę, kurioje buvo gausu aktyvių žaidimų – estafečių, protą išjudinančių klausimų – viktorinoje, vaizduotę lavinančių spalvų – marginant didįjį kiaušinį, jėgų suteikiančių užkandžių – vaflių ir kakavos. Renginys visai neprailgo, nes jame dalyvavo gausus būrys vaikų, net 100 mokinių.

Šventės organizatoriai, Švėkšnos biblioteka bei Tradicinių amatų centras, dėkoja Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos mokiniams ir mokytojams už aktyvų dalyvavimą veiklose.

 

                                                                                                                Organizatoriai

Spausdinti
Facebook komentarai