Susitikimas su rašytoja Gina Viliūne

Priešpaskutinę mokslo metų dieną Kintų pagrindinės mokyklos 1-4 klasių mokiniai sugūžėjo į Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialą, kur vyko susitikimas su rašytoja Gina Viliūne.

Populiarių istorinių romanų rašytoja Gina Viliūnė Kintų pradinukams pristatė pirmąją savo knygą vaikams „Smiltės ir Vėjaus kelionė po Baltijos jūrą“. Rašytoja mėgsta kurti įvairias istorijas. Parašė šią knygą, nes labai patinka ruoniai. Kodėl ruoniai? Prieš daugelį metų, kai rašytojos dukros dar buvo mažos, jos nuvažiavo į Lietuvos jūrų muziejų, pamatė ruonius ir įsimylėjo. Juk jie tokie smalsūs, padykę, visai kaip šuniukai, tiktai jūros. Ar žinai, kad Baltijos jūroje gyvena net trijų rūšių ruoniai, o mažiausi pasaulyje banginiai yra vadinami jūrų kiaulėmis?

Po įdomaus knygos pristatymo vyko viktorina, kurios metu mokiniai pasitikrino renginio metu įgytas žinias. Rašytoja Kintų bibliotekai padovanojo dvi knygas, esame jai dėkingi. Vaikai knygoje ras ir daugiau įdomybių apie jūrą ir jos gyventojus, ir, drauge su ruoniukais Smilte ir Vėjumi, pažins Baltijos jūrą.

Susitikimas organizuotas įgyvendinant projektą „Su knyga – į pažinimą“, kurį finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Šilutės rajono savivaldybė.

Nijolė Justienė
F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Kintų filialo bibliotekininkė

 

 

Spausdinti
Facebook komentarai