Pasakų rytas bibliotekoje

 

Vasara – gražiausias ir smagiausias metų laikas ne tik dėl gero oro, bet ir dėl laisvo laiko, likusio nuo pamokų ir darbų.

Prasidėjus vasaros atostogoms Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje yra vykdoma LR Švietimo mokslo ir sporto ministerijos bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojama iniciatyva „Atverk duris vasarai“. Visos suinteresuotos vaikų užimtumu įstaigos yra kviečiamos prisijungti prie šios iniciatyvos ir rengti atostogaujantiems moksleiviams bei jų tėveliams įvairius žaidimus, kūrybiškumo užsiėmimus bei bendrauti ir smagiai praleisti laiką. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos darbuotojai jau ketvirtus metus dalyvauja šioje akcijoje, siūlo įvairių veiklų bei smagių kūrybinių užsiėmimų, skirtų vaikų užimtumui.

Šių metų liepos 9-osios rytą jauniesiems bibliotekos lankytojams ir jų tėveliams buvo surengtas pasakų rytas viešosios bibliotekos Pasakų kambaryje, kurio metu vaikučiai ir jų tėveliai klausėsi pasakų iš  Annos Saksės knygos „Pasakos apie gėles“, dalinosi prisiminimais, nuotaikingais atsitikimais bei gilino žinias apie žydinčius augalus. Pasakotoja buvo pasipuošusi rankų darbo gėlių kostiumu, kurį vėliau matavosi ir vaikai. Jiems buvo smagu įsijausti į pasakų personažus, klausytis nuotaikingų istorijų ir dalintis patirtais įspūdžiais.

Informaciją apie visas veiklas, vaikams organizuojamas Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje, galima rasti interneto puslapyje www.silutevb.lt arba teirautis telefonu (8 441) 78 218.

 

Kristina Kelmelienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
vyr. bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai