Vaikų vasara bibliotekoje

Gerokai įpusėjus vasarai Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje ir toliau vykdoma LR Švietimo mokslo ir sporto ministerijos bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojama iniciatyva „Atverk duris vasarai“. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos bibliotekininkai jau ketvirtus metus dalyvauja šioje akcijoje, siūlo įvairių veiklų bei smagių kūrybinių užsiėmimų, skirtų vaikų užimtumui.

Informaciją apie visas veiklas, vaikams organizuojamas Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje, galima rasti interneto puslapyje www.silutevb.lt arba teirautis telefonu (8 441) 78 218.

Kiekvieną ketvirtadienį, bibliotekoje vaikams siūlomos interaktyvios pramogos (šokiai, futbolas, tenisas, vandens motociklai, boulingas ir kt.) arba virtualios realybės akiniai, su kuriais galima patirti, ką reiškia pasivažinėti linksmaisiais kalneliais ar keliauti po gražiausius Europos ar tolimiausius pasaulio miestus. Nuo pirmadienio iki šeštadienio vaikai laukiami bibliotekoje, kurioje apstu ir įvairių stalo žaidimų – „Alias“, „Monopolis“, Knygosūkis“, „Lietuva“, „Scrabble“, „Super fermeris“ ir kt. Vaikams siūlome animacinių filmukų ar filmų peržiūras.

Šį ketvirtadienį, liepos 25 dieną, 15.00 val. kviečiame visus Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos jaunuosius bičiulius, turinčius augintinį ar  tiesiog mylinčius gyvūnėlius, ateiti į biblioteką (Tilžės g. 10), kartu pasiimti ir savo keturkojį draugą. Susipažinsime su jūsų augintiniu ir supažindinsime kitus, pasidomėsime kuo jūsų gyvūnėlis ypatingas ir kiek priežiūros jis reikalauja. Tai yra puiki proga sužinoti, ko reikia norint įsigyti augintinį.

 

Ilona Jonikaitė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vaikų aptarnavimo skyriaus bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai