Jaunimo naktyje moksleiviai keliavo laiku

Jaunimo naktis

Spalio 25 dieną Kintų jaunimo klubas ir atviros jaunimo erdvės „Noriu, galiu, darau“ nariai septintąjį kartą rinkosi Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkciame centre, kur šiemet surengė naktinį nuotykį „Kelionė laiku“. Tradicinės Jaunimo nakties organizatorių tikslas – suburti rajono jaunimą ir prasmingai bei smagiai praleisti laiką.

Dalyviai buvo suskirstyti į komandas, pavadintas pagal šešis dešimtmečius: 1960, 1970, 1980, 1990, 2000, 2010. Kintiškiai surengė smagų vadovų pristatymą. Komandos kartu su paskirtais vadovais sukūrė trumpus prisistatymus – vieni šoko, kiti skandavo šūkius. Tuomet svečiai, socialinių tinklų žvaigždės Deimantė Vaičiūtė (Dejmukas) ir Edvinas Fruktas, pasidalino patirtimi, kaip tapti populiariais kuriant vaizdo įrašus ar keliant nuotraukas į internetą.

Varžybos „Ultra siautulingai“

Trečius metus iš eilės organizuojant renginį prisijungė ir Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus specialistai, šiemet jaunimui „užkūrę“ intelektualias „Ultra siautulingas“ varžybas. Žaidimą vedė Informacijos skyriaus vyresn. bibliotekininkė Akvilė Tamošiūnė kartu su bibliotekoje savanoriaujančiu šių eilučių autoriumi. Jiems talkininkavo bibliotekinių procesų automatizavimo inžinierius Ovidijus Kulda. Žaidimo kūrėjai parengė renginio temai pritaikytus klausimus, muzikines bei smagias aktyvias užduotis, už kurias komandos papildomai laimėjo žetonų. Jaunimas žaidė „Bingo“, nematydami spėliojo, kokį daiktą liečia, atkartojo šokio judesius ir kt. Atsakinėdami į klausimus komandų nariai aktyviai diskutavo, buvo daug juoko, gerų emocijų ir triukšmo.

Apdovanotos trys daugiausiai taškų ir žetonų surinkusios komandos. Trečioje vietoje atsidūrė komanda „1970“, antrąją vietą užėmė komanda „2010“, o žaidimo čempionų titulas atiteko komandai „1960“. Likusios komandos apdovanotos saldžiais paguodos prizais. Intelektualios pramoginės varžybos „Ultra siautulingai“ vyko vykdant Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Bibliotekos sociumas“ (vadovė Sandra Jablonskienė), finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės.

Bibliotekininkams išvykus, programa tęsėsi toliau. Galvas visiems su savo rimtais bei juokingais klausimais susuko kintiškis Lukas Paskalskis su „Kahoot“ viktorina „Laiko vikingai“. Komandos atsakinėjo į įvairius muzikinius, mados ir kitus klausimus apie dešimtmečius. Vėliau komandos turėjo nufilmuoti trumpą filmuką apie joms paskirtą dešimtmetį ir jį visiems pristatyti. Tuomet visi kūrė komandos pasirodymus, kuriuose netrūko juoko ir geros nuotaikos.

Pasibaigus intelektualiems žaidimams prasidėjo diskoteka, o po jos veiksmas persikėlė į lauką. Ten vyko žaidimai, o ankstų rytą, šiek tiek pavargę, bet kupini puikių emocijų, visi išsiskirstė namo. Organizatoriai liko vos pastovintys ant kojų, tačiau įgiję daug patirties ir įspūdžių. Jaunimo naktis pavyko ir dalyviai jau laukia kitų metų renginio bei naujų nuotykių.

 

Šilutės F. Bajoraičio bibliotekos savanoris Dovydas Macijauskas,
Šilutės Vydūno gimnazijos moksleivis

Jaunimo naktis

Spausdinti
Facebook komentarai