Kintų pagrindinėje mokykloje vyko praktinių studijų savaitė

Lapkričio 15–21 d. Kintų pagrindinėje mokykloje vyko praktinių studijų savaitė. Įvairios veiklos surengtos ir  Šilutės F. Bajoraičio viešosios  bibliotekos Kintų filiale. Lapkričio 18 dieną  šeštų ir aštuntų klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje „Mokykla be patyčių“, kurios metu mokiniai atliko paskirtas užduotis bei jas pristatė kitos klasės mokiniams. Užduotis parengė ir mokinius į biblioteką lydėjo socialinė pedagogė Jurgita Tamošiūnienė. Aštuntokai rengė ir pristatė plakatus, o šeštokai – vaidinimą.  (metodas „Klasė-klasei“). Šeštokai, klausydamiesi aštuntos klasės mokinių pranešimų, įgijo žinių, o patys parodė vaidinimą draugiškumo tema.

Lapkričio 18–21 dienomis Kintų pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis IIona Papieviene, Irena Šerkiene, Vida Viršiliene ir Asta Matvėjėviene rinkosi Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo siūlomą Kultūros paso paslaugą –  edukacines dirbtuvėles „Kas knygutėje gyvena“.

Lapkričio 21 dieną vyko orientacinės varžybos po Kintų miestelį. Moksleiviai atskubėję  į biblioteką ieškojo atsakymų apie senuosius Kintus.  Kompiuteryje iš anksto buvo įrašytos skaidrės su reikiama informacija, kurias parengė Kintų Vydūno kultūros centro darbuotojai.

Galime tik pasidžiaugti, kad vyksta glaudus bibliotekos bendradarbiavimas su kitomis kultūros ir švietimo įstaigomis ugdant jaunąją kartą Kintuose.

Vitalija Vyšniauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai